Marek Chudoba – Kandydat na Burmistrza

Szanowni Państwo

Dziękuję za Wasze wsparcie i zaufanie, jakim obdarzyliście mnie przez te lata sprawowania funkcji Burmistrza Czchowa. To zaszczyt i przywilej służenia Wam, mieszkańcom oraz kierowania rozwojem naszej Gminy. Dziś chciałbym powiedzieć Państwu, że bardziej niż kiedykolwiek,potrzebujemy stabilności, doświadczenia i skuteczności w zarządzaniu gminą.

Gmina Czchów to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, gdzie troska o mieszkańców idzie w parze z rozwojem. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu i silnym relacjom z różnymi środowiskami gwarantuję, że nasza Gmina będzie się rozwijać z godnie z oczekiwaniami społecznymi.

W naszym zespole znajdują się wysoko wykwalifikowani specjaliści i oddani społecznicy, gotowi podjąć wyzwania stojące przed nami. Razem z Radą Miejską, która jest kluczowym partnerem w procesie podejmowania decyzji, stworzymy zgraną grupę, gotową do wspólnego działania na rzecz dobra Gminy. Pokażemy, że polityka lokalna to nie tylko słowa, ale przede wszystkim działania na rzecz naszej społeczności.

Rozumiem troski mieszkańców, dlatego moje priorytety obejmują podniesienie standardu życia, rozwój infrastruktury, wsparcie dla przedsiębiorczości oraz dbałość o edukację i kulturę. Bezpieczeństwo mieszkańców to dla nas najważniejsze wyzwanie. Chcę kontynuować inwestycje, które poprawią jakość życia każdego z nas, jednocześnie rozwijając potencjał turystyczny naszej pięknej Gminy.

Pragnę podzielić się z Państwem pewnym niezwykle istotnym elementem naszej formacji, która będzie pracować na rzecz naszej gminy. W naszym zespole znalazły się nowe, młode, dynamiczne i zdolne osoby, które stanowią fundament innowacyjnego spojrzenia na rozwój naszej Gminy. Już niebawem Państwo ich poznają. Nowi członkowie naszego zespołu przynoszą ze sobą świeże spojrzenie, nowe pomysły i energię.

To właśnie ta kombinacja doświadczenia sprawdzonych radnych z entuzjazmem nowych, młodych osób tworzy wyjątkowy i efektywny zespół. Nasi radni, zarówno doświadczeni jak i ci dopiero rozpoczynający swoją działalność publiczną, tworzą zgraną drużynę. To nie tylko połączenie pokoleniowe, ale również synergia umiejętności i tworzenia perspektyw. Razem stanowimy solidny mechanizm sprawowania władzy, gotowy sprostać wyzwaniom obywatelskiego społeczeństwa. W kontekście finansowania projektów na rzecz naszej gminy, mam przyjemność poinformować, iż nasze kontakty otwierają możliwości uzyskania znaczącego wsparcia. Dzięki zdolnościom negocjacyjnym i doświadczeniu w obszarze finansów publicznych jestem przekonany, że uda nam się pozyskać środki na rozwój, które są kluczowe dla realizacji naszych ambitnych planów.

W mojej pracy, jako burmistrza, nawiązałem wiele kontaktów na różnych szczeblach administracji samorządowej i rządowej. Pragnę wspomnieć, że dzięki tym relacjom jestem w stanie efektywnie współpracować z obecnymi władzami na wyższych szczeblach rządowych. Jest to niewątpliwie szansa dla naszej gminy.

Współpraca z instytucjami na wyższym poziomie może przynieść nam znaczne środki potrzebne do dynamicznego rozwoju naszej Gminy. To nie tylko kwestia finansowania, ale również wsparcia merytorycznego i możliwości realizacji większych projektów na rzecz naszej społeczności. Mam doświadczenie oraz zdolność do efektywnego wykorzystania tych kontaktów.  Podczas kolejnej kadencji skupię się na działaniach innowacyjnych, aby Gmina Czchów była gotowa na wyzwania przyszłości.

Wykorzystam swoje doświadczenie, aby zapewnić stabilność, ale jednocześnie będę otwarty na nowe pomysły i sugestie mieszkańców. Chcę, aby każdy z Was miał wpływ na rozwój naszej społeczności. Razem, jako solidny i zróżnicowany zespół, jesteśmy gotowi podjąć wyzwania i skutecznie zarządzać naszą Gminą, by rozwijała się równomiernie, przecież jesteśmy jedną wielką rodziną.

Udzielcie nam swojego zaufania, a razem stworzymy społeczność opartą na wartościach, co zawsze było naszą siłą. Dlatego pragnę Państwa poinformować, że zdecydowałem się kandydować na kolejną kadencję na Urząd Burmistrza Czchowa.

Z wyrazami szacunku

X (Twitter)
https://www.instagram.com/marekchudobaczchow/