Adam Trepa


  • Nowa wizja.
  • Lokalna praca.
  • Efektywna zmiana. 

Tylko poprzez wspólne działanie i podejmowanie nowych inicjatyw jesteśmy w stanie zmienić naszą małą miejscowość z troską o lepszą przyszłość dla jej mieszkańców.
Nazywam się Adam Trepa i jestem rodowitym mieszkańcem Tymowej. Od prawie 20 lat pracuję w firmie logistycznej –  Zasada Trans Spedition w Brzesku. Od dzieciństwa angażuję się w życie miejscowości, w której dorastałem. Mój tata, który również był aktywnym działaczem społecznym w Tymowej, wpajał mi takie wartości jak: uczciwość, pracowitość i pomoc   drugiemu człowiekowi. Zawsze zależało mi, aby kontynuować jego pracę i to właśnie staram się robić, będąc sołtysem naszej miejscowości.

Jako Radny chciałbym mieć jeszcze większy wpływ na naszą okolicę i przyszłość jej mieszkańców. Zdobyte doświadczenie, ciężka praca, nowe pomysły oraz umiejętność słuchania i rozmowy z ludźmi pozwolą mi kontynuować współpracę z instytucjami, które mają realny wpływ na nasze codzienne życie i wygląd naszej miejscowości. W działalności społecznej najważniejsze jest dla mnie utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z mieszkańcami i słuchanie ich potrzeb, dbanie o dobro wspólne oraz podejmowanie nowych inicjatyw. Prywatnie natomiast jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwóch wspaniałych córek. W wolnych chwilach poza pracą, moją pasją jest sport – szczególnie piłka nożna, którą trenuję z innymi entuzjastami tej gry na naszej hali sportowej w Tymowej.

X (Twitter)
https://www.instagram.com/marekchudobaczchow/